Převozy peněz

Hledáte agenturu, která by vám zajistila převozy peněz či přepravu cenin ať už jakýchkoli? Zajímají vás společnosti, které převozy peněz či přepravu cenin nabízejí s inovativnímy postupy, které se neustále přizpůsobují aktuální poptávce na trhu?

Už nemusíte! Společnost Dux Praha s. r. o. Vám převozy peněz či přepravu cenin ráda zařídí. Službu převozy peněz a přeprava cenin zajišťují naši nejzkušenější vyškolení a vycvičení pracovníci, které se zabývají pouze převozy peněz a přepravou cenin.

Všechny převozy peněz či přepravy cenin jsou zajištěné speciálně upravenými balistickými vozy, které toho vydrží opravdu hodně. Nemusíte se bát, převozy peněz i přeprava cenin je u nás bezpečná. Nasvědčuje tomu i fakt, že jsme pojištění na celkovou hodnotu přepravované zásilky.

Samozřejmě v případě potřeby Vám zajistíme bezpečnostní obaly pro převozy peněz či cenin.

Jsme otevřeni novým postupům i speciálním přáním a rádi uvítáme pokud budete mít jakýkoli návrh na vylepšení přepravy cenin a převozy peněz. Při takto rizikových činnostech je monitoring vozidla zajišťující převozy peněz či přepravy cenin naprostou samozřejmostí. Stejně tak jsou monitorování i jednotlivý zaměstnanci, kteří převozy peněz či přepravu cenin zajišťují.

Je něco, na co byste se naší agentury Dux Praha s. r. o. Zeptat? Neváhejte a kontaktujte nás.