Kontrola zaměstnanců

Máte podezření, že se zaměstnanci cíleně „házejí marod“, aby si udělali prodloužené volno? Obáváte se, že si Vaši zaměstnanci odnášejí domů víc než jen oběd? S kontrolou zaměstnanců od bezpečnostní agentury Dux Praha s. r. o. nemusíte.

Pokud ve své firmě zavedete kontrolu zaměstnanců, můžete mít klidné spaní. Postaráme se o to, aby se pracovníci neulévali z práce kdy se jim zachce jenom proto, že mají kamarádku doktorku. Kontrola zaměstnanců od naší společnosti jim utne tipec. Můžeme taktéž zavést kontrolu zaměstnanců při odchodu z práce, pokud se nějak podezřele rychle ztrácejí spotřební produkty, či není možné dohledat nějaké přístroje.

Kontroly zaměstnanců mohou probíhat podle vašich představ, jsme schopni se jakkoli přizpůsobit Vašim požadavkům. Zároveň kontroly zaměstnanců dokážeme nastavit tak, aby byli dostatečně rychlé a zároveň důkladné.

Nenechejte se okrádat zaměstnanci a objednejte si kontrolu zaměstnanců ještě dnes od nejlepší bezpečnostní agentury na trhu – Dux Praha s. r. o.